KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728465
nr 1572 8465
Eric Lundgren
(f. 1907), Sverige
Oljemålning, Skånegård. Signerad. Olja på duk, 32x80 cm, yttermått inklusive ram: 41x88 cm
Eric Lundgren, född i Västerås 1907, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:51:30
23/10 18:46:31